Pomoc w dotacjach

Nasza firma oferuje pomoc w kompleksowym doradztwie oraz wsparcie w zakresie pozyskiwania dotacji oraz pożyczek na zakup i montaż nowoczesnych systemów grzewczych wykorzystujących zasoby Odnawialnych Źródeł Energii. Pomagamy w zbieraniu i uzupełnieniu dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotacje do pomp ciepła z aktualnie obowiązujących programów dofinansowań, zarówno krajowych jak i regionalnych.

Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym i przyjaznym środowisku, ponieważ wykorzystuje odnawialne źródła energii tj. energię słoneczną oraz geotermalną pozyskiwaną z powietrza, gruntu oraz z wód podziemnych, dzięki czemu taki system grzewczy nie wpływa negatywnie na środowisko.

Aby chronić środowisko Instytucje stwarzają możliwości pozyskania dofinansowania na zakup oraz montaż pomp ciepła oraz innych ekologicznych urządzeń.
Skontaktuj się z nami a dowiesz się w jaki sposób możesz obniżyć koszty realizacji swojej instalacji i znaleźć kompleksowe rozwiązanie techniczne i finansowe dla Twojego domu.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmie wielu klientów mogło cieszyć się z uzyskania środków pieniężnych na realizację swoich inwestycji.