Carporty – wielofunkcyjne solarne zadaszenia

Carporty mogą pełnić funkcje zaawansowanych wiat fotowoltaicznych, idealnych dla osób, które chcą wykorzystać wolną przestrzeń  parkingów na montaż  paneli fotowoltaicznych i czerpać z nich dodatkowe korzyści ekonomiczne. Wyróżniają się wysoką innowacyjnością i oferują wiele korzyści takich jak:
– świetne zabezpieczenie pojazdów przed deszczem i śniegiem,
– produkcja energii elektrycznej z odnawialnych źródeł, którą każde przedsiębiorstwo czy gospodarstwo domowe może wykorzystać na własne potrzeby, obniżając tym samym rachunki za prąd,
– zabezpieczenie przed wzrostem cen za energię elektryczną,
– możliwość ładowania aut, które wyposażone są w silniki elektryczne,
– łatwość i niezależność w usytuowaniu miejsca montażu,
– ochrona środowiska naturalnego

Carporty dzięki najnowszym technologiom umożliwiają  rozbudowę o kolejne miejsca parkingowe, jak również świetnie sprawdzą się jako zadaszenia dla wszelkiego rodzaju otwartych przestrzeni. Wysoce zaawansowane wzornictwo, staranne wykończenie i elegancka sylwetka carportów, pozwala na uzyskanie atrakcyjnych zacienionych miejsc.
Solarne wiaty są wspaniałym rozwiązaniem łączącym w sobie gospodarność  i estetykę z niezwykłą funkcjonalnością. Dzięki nim zyskamy nie tylko przestronne miejsce parkingowe dla naszego auta czy różnego rodzaju maszyn i urządzeń, ale również możliwość produkcji własnej energii, co przyniesie nam spore korzyści finansowe.