Asortyment

Powietrzne pompy ciepła

W trosce o dobro Klienta w naszej ofercie handlowej proponujemy urządzenia wiodących producentów.

seria alira LWD
Pompy ciepła powietrze/woda do instalacji zewnętrznej. Wszechstronna pompa ciepła. Ogrzewanie, chłodzenie, przygotowywanie ciepłej wody w jednym.


alira LWA
Pompy ciepła typu powietrze/woda serii LWA do ustawienia zewnętrznego zapewniają wysoką wydajność i niezawodność użytkowania, całkowicie pokrywając potrzeby grzewcze zarówno małych domów jednorodzinnych, jak i budynków wielomieszkaniowych. Można je z powodzeniem wykorzystać nie tylko w nowych budynkach, ale i w obiektach modernizowanych.


alira LWC
Kompaktowe pompy ciepła powietrze/woda do ustawienia wewnętrznego. Kompaktowe jednostki pomp ciepła powietrze/woda serii LWC łatwy i ekologiczny sposób ogrzeją pomieszczenia, ale dodatkowo pozwolą przygotować ciepłą wodę. Seria LWC dostępna jest w wariantach mocy od 6 do 12 kW.


BWP-Serie
Pompy ciepła do przygotowywania c.w.u. BWP serii 307 są przeznaczone do ustawienia wewnętrznego zarówno w nowym budownictwie, jak i już istniejącym. Idealnym miejscem ustawienia jest piwnica, kotłownia, suszarnia, pralnia, gdzie przykładowo można wykorzystywać ciepło z zamrażarki, pralki lub suszarki. Możliwa do uzyskania temperatura c.w.u. przy pracy pompy ciepła – do 55°C.


Gruntowe i powietrzne pompy ciepła

 

 

Alpha innotec  serii WZSV – centrala cieplna gruntowa z regulacją mocy. Firma Alpha Innotec w ramach nowej serii alterra oferuje teraz także gruntowe pompy ciepła z regulacją mocy. Są one idealne przy zmiennym zapotrzebowaniu na ciepło, ponieważ zapewniają wymaganą ilość ciepła, a ich cechą szczególną jest wysoki poziom wydajności (SCOP – seasonal performance factor, sezonowy współczynnik wydajności).

Alpha innotec  serii WZS – centrala cieplna gruntowa. Centrale cieplne są szczególnie polecane dla nowych budynków, nie zajmują wiele więcej miejsca niż standardowa lodówka. Kompaktowe urządzenie zawiera wszystko to, co potrzebne jest do ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Zasobnik ciepłej wody o pojemności 178 l jest już zintegrowany i zapewnia wystarczającą ilość ciepłej wody o każdej porze dnia.

Alpha innotec  serii SWC – kompaktowa gruntowa pompa ciepła. Urządzenia zapewniają moc grzewczą w zakresie od 4 do 19 kW, dodatkowo mogą zostać wyposażone w funkcję chłodzenia pasywnego. Dostępne są również wersje umożliwiające regulację mocy, co pozwala dopasować je praktycznie do każdego budynku.

Alpha innotec  serii SWCV – kompaktowe pompy ciepła glikol/woda z regulacją mocy pompy ciepła z regulacją mocy. Są one idealne przy zmiennym zapotrzebowaniu na ciepło, ponieważ zapewniają wymaganą ilość ciepła, a ich cechą szczególną jest wysoki poziom wydajności (SCOP – seasonal performance factor, sezonowy współczynnik wydajności).